Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport
Volwassenen:
Kinderen:
Ages of children:
Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.
Overzicht
Binnen 1 km afstand van het bezoekersplatform van de luchthaven Keulen-Bonn, Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport biedt 178 kamers. In het hotel treft u een restaurant.
Locatie
Het 4-sterrenhotel ligt op ongeveer 0,9 km van de luchthaven Keulen-Bonn en binnen circa 10-minuten rijafstand van culturele bezienswaardigheden zoals het Deutz Technikum Motormuseum. U kunt ook een bezoek brengen aan Schloss Wahn, die zich op ongeveer 3 km van Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport bevindt.
Vervoer
De bushalte Krieger-Strasse is op 100 meter afstand.
Bezienswaardigheden in de buurt
Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Bieselwald, dat op wandelafstand van nog geen 13 minuten hiervandaan ligt. Het pand bevindt zich op ongeveer 4 km van de Luchthaven Keulen Bonn en andere belangrijke bezienswaardigheden van Keulen.
Kamers
Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport beschikt over allergievrije kamers die zijn uitgerust met airconditioning en een flatscreen TV met satellietzenders. Voor meer comfort komen de badkamers met een apart toilet en een douche. De privébadkamers hebben leuke details, zoals een haardroger.
Dineren
Vivaldi is gesitueerd vrij dicht bij het hotel.
Kamers & Beschikbaarheid
Comfort Double or Twin Room - Park, Sleep & Fly 14 days
Comfort Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden
Comfort Eenpersoonskamer
Superior Tweepersoonskamer
Comfort Driepersoonskamer
Comfort Double or Twin Room - Park Sleep & Fly 7 days
Faciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (gratis)
- Roomservice
- Huishouding
- Stomerij
- Boodschappenservice
- Welkomstdrankje
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Lunchpakketten
- Speciale dieetmenu's
Spa & ontspanning
- Tuin
Faciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (gratis)
- Roomservice
- Huishouding
- Stomerij
- Boodschappenservice
- Welkomstdrankje
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Lunchpakketten
- Speciale dieetmenu's
Spa & ontspanning
- Tuin
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Allergievrije kamers
- Lift
- Koffiebar
- Verkoopautomaten
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
Faciliteiten voor kinderen
- Ledikanten/ Babybedden
- Kindermenu
Activiteiten
- Fitnesscentrum
Vergaderfaciliteiten
- Zakencentrum
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Fax/Fotokopiëren
Kamerfaciliteiten
- Airconditioning
- Verwarming
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
Media
- Flat-screen TV
- Telefoon met directe lijn
Decor
- Vloerbedekking
Toeristische attracties in Keulen
Toeristische attracties in Keulen
Lokale bezienswaardigheden
- 2.6 km 1.6 mi Theater am Dom
- 2.7 km 1.7 mi Bahnhof Königsforst
- 2.2 km 1.4 mi Köln-Bonn
Zich verplaatsen
- 65.2 km 40.5 mi Aachen/Merzbruck Airport
- 77 km 47.9 mi Luchthaven Royal Air Force
- 906 m 2972 ft Luchthaven Keulen-Bonn
- 78.8 km 48.9 mi Luchthaven Dortmund
- 50.4 km 31.3 mi Internationale Luchthaven Düsseldorf
- 59.3 km 36.9 mi Essen Airport
Dineropties
- 1 km 0.6 mi Cafetiero Express
- 1 km 0.6 mi Akazienhof
Veelgestelde vragen
"Heeft Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport parkeergelegenheid?"
Het hotel biedt openbare parkeergelegenheid op het terrein, beschikbaar voor €15 per dag. parkeren is op basis van wie het eerst komt, het eerst maalt.
"Welke ontbijtopties zijn beschikbaar in Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport?"
Het hotel biedt ontbijt in het restaurant aan voor €17 per persoon. Het ontbijt bestaat uit een buffet met diverse warme en koude gerechten, geserveerd van 6.30 uur tot 10.30 uur.
"Zijn er wellness- of fitnessfaciliteiten ter plaatse in Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport?"
Een fitnesscentrum is gratis beschikbaar voor gasten. Het hotel beschikt ook over een wellnessruimte met een fitnessruimte voor oefensessies.
"Wat zijn de kamerfaciliteiten in Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport?"
De kamers zijn uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv, geluiddichte ramen en een waterkoker. De kamers worden beschreven als ruim met comfortabele bedden en moderne voorzieningen.
"Hoe dicht is Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport bij de bezienswaardigheden van Keulen en Bonn?"
Het hotel ligt op 5 km afstand van de Dom van Keulen, het expositiecentrum Koelnmesse en de Lanxess Arena. Het heeft ook gemakkelijke toegang tot de stadscentra van Keulen en Bonn met de auto.
"Welke eetgelegenheden zijn beschikbaar in Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport?"
Het hotel beschikt over het restaurant Vivaldi, dat internationale gerechten serveert, en de Münchhausen Bar is geopend van 11.00 tot 01.00 uur en biedt alcoholische en non-alcoholische dranken. Ter plaatse dineren omvat een kindermenu en speciale dieetopties op aanvraag.
"Biedt Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport een shuttleservice aan?"
Het hotel biedt een 24-uurs, gratis shuttleservice van en naar de luchthaven. Gasten dienen het personeel bij aankomst te informeren als ze gebruik willen maken van de shuttle.
"Zijn er gezinsvriendelijke faciliteiten in Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport?"
Het hotel heeft grote familiekamers met twee tweepersoonsbedden en voldoende ruimte. Babybedjes en kindermaaltijden zijn beschikbaar, en de accommodatie is geschikt voor familievakanties.
"Welke talen spreken de medewerkers van Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport?"
De medewerkers spreken Engels, Duits en Frans om internationale gasten te helpen.
"Welke veiligheidsmaatregelen zijn er van kracht in Leonardo Hotel Koeln Bonn Airport?"
Veiligheidsvoorzieningen omvatten kluisjes, camerabeveiliging buiten het pand, brandblussers, rookmelders en sleutelkaarttoegang in de kamers.
Meer geweldige hotels in Keulen
Bekijk alle foto's
Van
148$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
169$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
60$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
112$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
134$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
90$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
121$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
104$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
120$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
114$/nacht
Aanbevolen hotels in andere steden
Bekijk alle foto's
Van
508$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
23$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
375$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
165$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
300$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
93$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
129$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
492$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
192$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
112$/nacht